Magazine van november 2023
Circus Picolini maakt circusvoorstellingen mét kinderen en oud-leerling Gili vertelt ons wat meer over de wereld van het mentalisme.
Download
Circus Picolini maakt circusvoorstellingen mét kinderen en oud-leerling Gili vertelt ons wat meer over de wereld van het mentalisme.
DownloadMascotte Doll Bosco trok met 500 jongeren naar de Wereldjongeren-dagen in Lissabon: "Het geloof leeft meer dan ooit bij jongeren"
DownloadBuLO Don Bosco Halle vierde haar 50-jarig bestaan. “We vinden het belangrijk om te tonen wat het buitengewoon onderwijs juist inhoudt.”
DownloadNathan Verboomen was 10 jaar lang leerkracht in Don Bosco Haacht en is intussen FIFA-scheidsrechter op het hoogste niveau.
DownloadWe keerden met oud-leerlingen en ministers Vincent Van Peteghem en Matthias Diependaele terug naar Don Bosco Zwijnaarde.
DownloadWillem Vermandere is kind aan huis in de salesiaanse gemeenschap in Gent en weet nog steeds te inspireren met zijn 'vertellementen'.
DownloadIsaac Kimeli kwam als vluchteling in BuSO Don Bosco Halle terecht en wist zich daar te ontplooien tot de straffe atleet die hij intussen is.
DownloadJef Vermassen is zowat de bekendste advocaat van Vlaanderen, maar heeft ook veel raakpunten met Don Bosco. Meer dan je zou denken.
Download'Coronacommisaris' Pedro Facon is oud-leerling van Don Bosco Kortrijk en heeft daar geleerd om tijd te nemen voor zingeving.
DownloadOntvang jij het Don Bosco Magazine nog niet? Dit is een gratis driemaandelijks tijdschrift van de Salesiaanse Familie in Vlaanderen en Nederland voor de beweging rond Don Bosco. Je vindt hier tal van inspirerende verhalen en getuigenissen. Benieuwd? Schrijf je snel in via onderstaande link. Veel leesplezier!