Geen vasten- en adventsbrochure in 2025
Lees meer
Binnen een tweetal weken valt het tweede Don Bosco Magazine van 2024 in de bus. We gingen langs bij oud-leerling en profvoetballer Matisse Samoise (KAA Gent), spraken met jongeren over 'een roeping hebben' en hebben het in een moedige getuigenis over dak- en thuisloosheid.
Matisse Samoise is amper 22 jaar en volwaardig basisspeler (noem hem gerust sterkhouder) bij KAA Gent. Het zaadje voor zijn voetbalcarrière werd misschien zelfs in Don Bosco Zwijnaarde geplant, want de goedlachse oud-leerling deed er mee aan het middagspel, verschillende sportcompetities en ging zelfs twee keer mee naar de Salesiaanse Spelen, die hij en zijn ploegje ook tweemaal wonnen. Je leest er alles over in het magazine.
Maar natuurlijk kan u nog veel meer lezen in ons magazine. Een kort overzicht:
Het magazine zal rond eind mei in de bus vallen. Ontvang je het magazine nog niet? Schrijf je dan gratis in via onderstaande button. Ben je al geabonneerd, dan hoef je niet opnieuw in te schrijven.