De Gentse Don Boscoscholen organiseerden samen het Don Boscofeest op zondag 26 januari. 'Geen brug te ver' was de rode draad in de eucharistieviering; het is een knipoog naar de nieuwe fietsbrug die beide campussen met elkaar verbindt.

Op onze school werd de zondagsmis voorgaand het feest van Don Bosco opgeluisterd door leerlingen van Don Bosco Zwijnaarde en Don Bosco Sint-Denijs-Westrem. Schoolkoor Kooriander (DBZ) en de BosKey Band (SDW) zorgden voor de muzikale omlijsting, creatieve leerlingen van beide campussen gingen beeldend aan de slag met fietswielen die verwijzen naar de nieuw fietsbrug die tussen onze schooldomeinen geplaatst zijn. Zowel de voorbereidingen op de als de viering zelf waren een schot in de roos... De kapel was afgeladen vol en de aanwezigen hadden lovende woorden over een viering die op en top salesiaans was.


Vind hier een overzicht van alle ingezonden artikels over Don Boscofeestjes in onze provincie.