Jongeren helpen elkaar op weg in een multiculturele samenleving.

20181011 x5yu8nc

Leerlingen van Don Bosco Sint-Pieters-Woluwe (5STW) verzorgen taalnamiddag voor OKAN-leerlingen uit het Meertalig Atheneum van Woluwe.

Onze leerlingen hadden enkele taalspelletje bedacht om de leerlingen uit Colombia, Palestina, Moldavië, ... op een leuke manier de Nederlandse taal te leren. Van de leerkrachten van het Meetalige Atheneum kregen onze leerlingen de cursus Nederlands die aan de OKAN-leerlingen werd gegeven. Op basis hiervan werkten onze leerlingen een woordenzoektocht, een Zumba-initiatie en een geheugenspel uit. Onze leerlingen waren dankbaar dat ze hun theoriekennis in de praktijk konden omzetten, de anderen waren fier dat ze hun kennis van het Nederlands konden tonen. Het was een aangename en leerrijke ervaring voor allen.