Verwarming kapot? "Geen probleem", aldus de leerlingen

DBSDW llthtlk

Je zal het maar aan de hand hebben: net wanneer de temperaturen beginnen te zakken, begeeft de centrale verwarming van de school het. Geen probleem voor Don Bosco Sint-Denijs-Westrem, want daar werd al snel (en vlakbij) een oplossing gevonden

"Een geknipte opdracht voor onze leerlingen van het zevende jaar Pijpfitten-Lassen-Monteren", aldus Chris De Clercq, graadcoördinator Mechanica van de school. "Zij gingen samen met de verwarmingsinstallateur op zoek naar mogelijke oplossingen, zodat ze aan de slag konden. Op een halve dag slaagden de leerlingen erin de aanpassingen door te voeren. Met enige fierheid kijken we terug op de goede samenwerking met de installateur, en het uitmuntende vakmanschap van onze leerlingen. Maar we zijn vooral ook trots op hun engagement, want ze bleven tot 17 uur op school om alles af te werken."